MIĘDZY INNYMI ONI WSPÓŁTWORZYLI
HRO¦

- POZOSTAWIAJˇC PO SOBIE DOBRY ¦LAD.

 

Dariusz Potocki (Tocka) - przyboczny w Czarnej 15, brał udział w pierwszych działaniach HRO¦

Piotr Dudzin (Suzin) - zastępowy w Czarnej 15, zastępowy na obozie Dejguny '88, kwatermistrz na obozie Dejguny'90, kwatermistrz na obozie Wigry '91,

Piotr ¦ledziński (¦ledĽ) - zastępowy w Czarnej 15, zastępowy na zimowisku Ublik '87, zastępowy na zimowisku Szeligi'88,

Lidia Szajdek - członkini Czarnej 15

Brygida Kopańczyk - zastępowa w Czarnej 15

Anna Kwiatkowska - zastępowa w Czarnej 15

Rober Pawlik (Fabian) - przyboczny i zastępowy w Czarnej 15, zastępowy na zimowisku Szeligi'88, zastępowy na obozie Dejguny '88, zastępowy na zimowisku Perkoz'89, drużynowy na obozie Dejguny'89,


Krzysztof Krasula (Pyton, po lewej) - drużynowy Zwiadowców, z-ca komendanta zimowiska Ublik '87,

Stanisław Bogu¶ (Stacha) -przyboczny i drużynowy Zwiadowców, instruktor na zimowisku Ublik '87, zastępowy na zimowisku Szeligi'88, drużynowy na obozie Dejguny'88,

Janusz Pabich (Dziadek)- zastępowy Zwiadowców, zastępowy na zimowisku Szeligi'88, zastępowy na obozie Dejguny '88,


Robert Jakubowicz (Tajfun, po prawej) -zastępowy w drużynie Zwiadowców, zastępowy na zimowisku Ublik '87, zastępowy na obozie Dejguny '88,

Paweł Marcinkiewicz - zastępowy na zimowisku Ublik '87,


Irek Paliński (Kobra) -zastępowy w drużynie Zwiadowcy, zastępowy na obozie Dejguny '88, zastepowy na obozie Dejguny '89,

Zbigniew Prz±dka (Ciapek) - zastępowy w drużynie Zwiadowcy

Bożena Kudrawiec (Benka) - tworzyła ¶rodowisko HRO¦ w Olecku

Edyta G±siewska (Siostra) - zastępowa zastępu "Żółte Paj±ki" w Czarnej 15

Fr±ckiewicz (Fr±cek) - drużynowy na obozie Dejguny '88,

Anna Sawicka (Nina)- zastępowa na obozie Dejguny '88,
Magdalena Dudzin (Ma¶lanka) - przyboczna na obozie Dejguny '90, zastępowa na obozie Wigry '91, Gospodyni na obozie Zdróżno '93


Agnieszka Balcewicz (Balcera) - zastępowa na obozie Dejguny '88, zastępowa na zimowisku Perkoz'89, zastępowa na obozie Dejguny '89,drużynowa podobozu dziewcz±t na obozie Dejguny'90,


Marzena Pardo (Łania) - członkini Rady Ruchu, przywódczyni dziewcz±t w Ruchu, drużynowa dziewcz±t na obozie Zdróżno'93,


Grażyna Godwod (GaĽdzina) - zastępowa na obozie Dejguny '90, drużynowa na obozie Wigry '91,

Małgorzata Raińska (Poziomka) - zastępowa na obozie Dejguny '90,
Jacek Góżewski (Gura) - zastępowy na obozie Dejguny '88

Grzegorz Kastrau (Fidel)- drużynowy Zwiadowców, zastępowy na zimowisku Perkoz'89,

Renata G±siewska (G±ska) - zastępowa w Czarnej 15


Agnieszka Skowronek (Agnes) - zastępowa w Czarnej 15


Roman Karsztun (Rosomak) - tworzył ¶rodowisko HRO¦ w Olecku, zastępowy na obozie Zdróżno'93,

Maciej Rant (Kant) - zastępowy na obozie Dejguny '90,

Zbigniew Wróblewski (Wróbel) - drużynowy Cichociemnych, zastępowy na zimowisku Perkoz'89, zastępowy na obozie Dejguny '89,

Artur Stankiewicz (Ardzieja) - tworzył ¶rodowisko HRO¦ w Ełku

Farhad Khan - tworzył ¶rodowisko HRO¦ w Augustowie,


Agata Bereznowska (Osika)

Wojtek Mikołajczyk (Ło¶) - zastępowy na obozie Dejguny '90,

Marek Hanusko (Harna¶), tworzył ¶rodowisko HRO¦ w Ełku, zastepowy na obozie Wigry '91,

Andrzej Pawlak (Dżeju)

Katarzyna Twaróg - sympatyk Ruchu - prowadziła szkolenia przyrodnicze


Katarzyna Siemieniago (Szyszka) - drużynowa i założycielka drużyny Mrowisko, członkini Rady Ruchu, zastępowa na obozie Zdróżno'93,


Małgorzata Tonder (Jagoda) - zastępowa zastępu "Sarny" drużyny Mrowisko


Klaudia Ginowicz (Koniczynka) - zastępowa drużyny Mrowisko


Klaudia Mackiewicz (Wiewiórka) - zastępowa w Czarnej 15


Krzysztof Wasilewski (Biegun) - zastępowy Czarnej 15, zastępowy na obozie Zdróżno'93,

Magdalena Truszkowska (Sroczka) - zastępowa Le¶nego ¬ródełka w Czarnej 15

Arek Maszczyk (Elegant) - przyboczny i zastępowy Czarnej 15, zastępowy na obozie dróżno'93,

Mariusz Chilicki (Maniek) - opracowywał materiały komputerowo notman@wpg.pl

Joanna Karolczyk (Sójka) - drużynowa drużyny "Wiosna"



Katarzyna Kornatowska

Marcin Korniluk (Korek) - obwoływacz na obozie Zdróżno '96,


Magdalena Kirzenkowska (Mrówka) - zastępowa zastępu Mrowisko, przyboczna 8 ¦DH "Klony"

Agnieszka Kałamajska (Gigu¶) - zastępowa 8 ¦DH "Klony"

Monika Wojtanowska (Malina)- zastępowa 8 ¦DH "Klony"

Monika R±czkowiak (Dżdżownica) - członkini 8 ¦DH "Klony"
 

uwaga!

W LIPCU 2003 ROKU ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE BYŁYCH UCZESTNIKÓW RUCHU - PROSIMY O KONTAKT.

 


stat4u
strona główna     do góry    kontakt